יום שני, 13 בינואר 2014

שבוע החלל 2014

כמו בשנה שעברה, גם השנה יערך "שבוע החלל" ברחבי הארץ בשבוע האחרון של ינואר. השנה זה יוצא בין התאריכים 26/1 ו- 1/2. במסגרת שבוע זה יתקיימו אירועים רבים הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום.
לעומת השנה שעברה, השנה יהיו הרבה יותר אירועים ובהרבה יותר ערים בארץ.


בין האירועים יהיו הקרנות של סרטי חלל רבים, שלפניהן תתקיים הרצאה של אנשים מתחום החלל, הקולנוע והספרות.
אני ארצה בשתי הקרנות נפרדות - האחת ביום ראשון 26/1 בשעה 20:30 בסינמטק תל אביב לפני הסרט "כוח משיכה", והשניה ביום שלישי 28/1 בשעה 18:00 בסינמטק שדרות לפני הסרט "יתומי אפולו".
חוץ מהקרנות אלו יהיו עוד המון סרטים, כמו למשל אודיסיאה בחלל, סולאריס, שגעון בחלל, אליסיום, דו"ח אירופה, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, אפולו 13, ועוד הרבה אחרים! שימו לב לרשימת המרצים המעולים שיופיעו. זה הולך להיות שבוע עמוס ונהדר!

זה לא הכל - תהיה גם תערוכת צילומי חלל ואסטרונומיה בנמל תל-אביב, תצפיות שמיים במצפי כוכבים ברחבי הארץ, פעילויות במרכזי החלל השונים ועוד!

גולת הכותרת של השבוע היא כנס החלל הבינלאומי שייערך זו השנה התשיעית ברציפות. כנס זה נועד לאנשים העוסקים בחלל בתעשייה, באוניברסיטאות ומכוני המחקר, בחברות שונות ובמוסדות חינוך. לכנס זה מוזמנים גם בכירים מחברות וסוכנויות חלל מרחבי העולם, וכמובן גם אסטרונאוטים. הכניסה בתשלום מראש, אבל אם אתם בענייני חלל, אז לא תתאכזבו.

אז שתפו עם חבריכם ובואו בהמוניכם, ואם תגיעו להרצאות שלי, אל תשכחו לגשת להגיד שלום!

_____________________________
דף הפייסבוק של סוכנות החלל הישראלית
סרטי שבוע החלל באתר סינמטק תל-אביב
שבוע החלל באתר משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.